Uitslagen 2018

Home »  Uitslagen Nationale Bontenkeuring »  Uitslagen 2018

UITSLAGEN NATIONALE BONTENKEURING 2018

Rubriek 1   Veulens Minimaat

  • 003 Marlou v. Stal het Kleinood, D. Hissink, Laren
  • 002 Mi Amor v.d. Groenkamp, R.M. Haverkamp-Groen, Epe
  • 001 Monique v. ’t Slot, Dhr. W.A.A. v.den Broek, Oud Gastel

Rubriek 2   Veulens Overige Maten

  • 006 Magic Martin v. Ruimzicht, C. Torn Broers, Beusichem
  • 007 Milo v. Stal de Toekomst, R. v. Raak, Bavel
  • 005 Mary Lou v. Stal het Noordereind, v. Mourik, Aalst
  • 004 Madelief v.d. Kampsedijk, /Eig.: Dhr. R. Hopman, Deil

Rubriek 3   Veulens Minimaat

  • 010 Mindy v. Stal het Kleinood, D. Hissink, Laren
  • 009 Manoa v. Bergeno, /Eig.: Mevr. J. v.d. Berg, De Rips
  • 008 Merel v. Stal het Kleinood, D. Hissink, Laren

Rubriek 4   Veulens Overige Maten

  • 011 Myrle v.d. Welyse Hoek, A.A. Crum / M. Bakker-Crum, Dodewaard
  • 016 Minerva LTD, L. ten Dam, Haaksbergen
  • 015 Maribelle v.d. Kampsedijk, R. Hopman, Deil
  • 013 Malina v.d. Sleutelhof, F.A.J. v. Kuijk, Reusel
  • 012 Marscha v. Stal de Kershoeve, Kers, Lopik

Rubriek 5   Veulens Overige Maten

  • 020 Magnus Liebas, F.J. ten Dam, Haaksbergen
  • 017 Mikey v. Stal de Kershoeve, Kers, Lopik

Rubriek 6   Veulens Kleine Maat

  • 021 Milton v. Stal Dito, R. v. Raak, Bavel
  • 022 Moonlight v. Stal van Aschberg, Luna v. Asch, Yzendoorn

Rubriek 8   Enters Minimaat

  • 030 Liefke v.d. Spoorlijn, J. de Kleijn, Tiel
  • 026 Larissa v. Stal Marhé, M.P.A.T. Kusters, Megen
  • 028 La Tiramisu v.d. Franskeshof, v. Haaften, Kapel Avezaath
  • 025 Laos v. Berja, B. Plender, Elsloo
  • 027 Lidwien v. Waardenburg, G. Boet, Waardenburg           

Rubriek 9   Enters Minimaat

  • 031 Letitia v. Stal Pablito, Pablo v. Raak, Bavel
  • 034 Lambada v. Berja, B. Plender, Elsloo
  • 039 Lisanne v.d. Kamphoeve, v. Duijnhoven-Beusekom, Rijkevoort
  • 035 Liv v. Stal de Hestert, Schut, Varsselder
  • 032 Lieve v. d ‘ Eul, M.B. v. Oosterhout-Brouwer, Tholen

Rubriek 10 Enters Kleine maat

  • 036 Liberty Stal Ponyvreugd, Fam. J. Beijersbergen, Emmer Compascuum
  • 033 Linsy v. Zonnehof, Willemsen, Doornenburg

Rubriek 11  Enters Middenmaat

  • 038 Lacei v. Stal de Lagevoort, & M. v. Driel/Stal Lagevoort, Liessel
  • 042 Lovely v. Stal het Noordereind, v. Mourik, Aalst
  • 041 Linde Liebas, W.F.J. ten Dam, Haaksbergen
  • 040 Lieke v. Zoelen, W. Vonk, Zoelen

Rubriek 12  Enters Middenmaat

  • 046 Layla v.d. Welyse Hoek, A.A. Crum / M. Bakker-Crum, Dodewaard
  • 047 Lyria v. Stal van Aschberg, M.G. Dijkhof, Aalst
  • 048 Larissa v. Stal de Toekomst, R. v. Raak, Bavel

 Rubriek 13  Twenters Minimaat

  • 049 Kate of Duke Stable, J.C. den Hartog, Vethuizen
  • 050 Kaatje v. Stal de Driesprong, P.A.T. Kusters, Megen
  • 051 Kathleen v. Stal de Hestert , Schut, Varsselder

Rubriek 14  Twenters Minimaat

  • 055 Kissable v.d. Sleutel, Monique v. Kuyk, Reusel
  • 054 Karelientje v. Berja, B. Plender, Elsloo
  • 057 Karin v. Stal de Hestert, Schut, Varsselder

Rubriek 15  Twenters Kleine Maat

  • 060 Kadrie v.d. Kampsedijk, R. Hopman, Deil
  • 059 Khanti v. Stal Ponyvreugd, J. Beijersbergen, Emmer Compascuum
  • 058 Kyra v.h. Tabakspijpje, Jochem Dibbits, Berghem

Rubriek 16  Twenters Middenmaat/Grote Maat                

  • 061 Kiara v.d. Sleutelhof, F.A.J. v. Kuijk, Reusel

Rubriek 17  Merries Minimaat

  • 064 Chantal v. Stal Tangeveer, A.A. v.den Broek, Oud Gastel
  • 065 Diede v.d. Hulserij, Rasing, Lopik
  • 068 Guusje v.d. Bosrand, B. Plender, Elsloo
  • 063 Cecilia v.d. Rakkertjes, Godefroy, Raamsdonk
  • 067 Geesje v. Bergeno, J. v.d. Berg, De Rips
  • 066 Daisy v. Stal Heyro, J. Riedstra-Möllers, Boskoop

Rubriek 18   Merries Kleine Maat

  • 071 Eline v. Stal van Aschberg, M. Haverkamp-Groen, Epe
  • 073 Beryl v.d. Sleutel, G. v. Kuyk, Reusel
  • 072 Bellrose of Duke Stable, J.C. den Hartog, Vethuizen
  • 075 Heidy v. Waardenburg, G. Boet, Waardenburg
  • 070 Claudia v.d. Zandkamp, v. Mourik, Aalst

Rubriek 19   Merries Middenmaat

  • 076 Irma v. Stal de Toekomst, & M. v. Driel/Stal Lagevoort, Liessel
  • 077 Jazz Jitte v. Stal Bleuming, A.A. Crum / M. Bakker-Crum, Dodewaard
  • 078 Jetske v. Zoelen, W. Vonk, Zoelen
  • 079 Hole in One v. Ruimzicht, C. Torn Broers, Beusichem

Rubriek 20  Merries Grote Maat                

  • 080 Daphne v. Stal de Toekomst, R. v. Raak, Bavel
  • 081 Davita v.d. Sleutelhof, F.A.J. v. Kuijk, Reusel
  • 082 Fayna’s Spirit v. Beemden’s Courage, M.M. Wassercordt, Lith

 Rubriek 21  Merries Minimaat

  • 088 Helene v.d. Spoorlijn, J. de Kleijn, Tiel
  • 086 Iggy v.d. Hoek, & M. v. Driel/Stal Lagevoort, Liessel
  • 090 Hester v. Waardenburg, G. Boet, Waardenburg
  • 085 Juna v.d. Kasteeldijk, G. Boet, Waardenburg
  • 089 Gigianne v. Stal het Kleinood, D. Hissink, Laren
  • 084 Izie v. Stal het Noordereind, v. Mourik, Aalst

Rubriek 22   Merries Kleine Maat

  • 092 Havannah v.d. Vissershof, Sietse Vissers, Horssen
  • 096 Hiphop v. Berja, B. Plender, Elsloo
  • 093 Jade v.d. Sleutel, G. v. Kuyk, Reusel
  • 094 Havana v. Stal van Aschberg, Luna v. Asch, Yzendoorn
  • 091 Henrike van de Zandkamp, Claire Beijersbergen, Steenwijk
  • 095 Izzy v. Stal Zafira, A.M. Broers-Janssen, Westerbeek

Rubriek 23   Merries Middenmaat

  • 099 Feline Liebas, W.F.J. ten Dam, Haaksbergen
  • 100 Grease v. Stal van Aschberg, v. Duijnhoven-Beusekom, Rijkevoort
  • 098 Helga v.h. Hoogheem, Sietse Vissers, Horssen
  • 101 Ginny Mae v. Stal de Elsthof, Kim Leeraar, Heerde

Rubriek 24  Merries Grote Maat 

  • 105 Gentle v. Stal van Aschberg, H. v. Asch, Yzendoorn                        
  • 104 Gyza v. Stal Zafira, A.M. Broers-Janssen, Westerbeek
  • 103 Iris v.d. Lind, Th.H.M. Arts, Venray

Rubriek 25  Oudkampioenen (worden niet geplaatst)                

106 Denise v. Stal de Toekomst, Dhr. R. v. Raak, Bavel

107 Gitte v. Stal Dito, Dhr. R. v. Raak, Bavel

 

MINI VEULENKAMPIOEN

Nr. 3   Marlou v. Stal het Kleinood 

 RESERVE MINI VEULENKAMPIOEN

Nr. 2   Mi Amor v.d. Groenkamp 

 

VEULENKAMPIOEN OVERIGE MATEN

Nr. 11 Myrle v.d. Welyse Hoek 

 

RESERVE VEULENKAMPIOEN OVERIGE MATEN

Nr. 6 Magic Martin v. Ruimzicht 

 

MINI JEUGDKAMPIOEN

Nr. 30 Liefke v.d. Spoorlijn

 

RESERVE MINI JEUGDKAMPIOEN

Nr. 49 Kate of Duke Stable 

 

JEUGDKAMPIOEN

Nr. 46 Layla v.d. Welyse Hoek 

 

RESERVE JEUGDKAMPIOEN

Nr. 61 Kiara v.d. Sleutelhof 

 

FRAAIST GETEKENDE BONTE PONY

Nr. 13 Malina v.d. Sleutelhof 

 

KAMPIOEN MINIMAAT

Nr. 88 Helene v.d. Spoorlijn 

KAMPIOEN KLEINE MAAT

Nr. 71 Eline van Stal van Aschberg

 

KAMPIOEN MIDDENMAAT

Nr. 99 Feline Liebas

 

KAMPIOEN GROTE MAAT

Nr. 105 Gentle van Stal van Aschberg

 

DAGKAMPIOEN

Nr. 71 Eline van Stal van Aschberg

 

ERE KAMPIOEN

Nr. 71 Eline van Stal van Aschberg